تعرفه تبلغات پروژه تماس با ما عنوان

راحت و بدون دردسر میان مطالب ما بگردید

بازدید رایگان و بهبود رتبه الکسا و رنک گوگل

بازدید
بازدید رایگان و بهبود رتبه الکسا و رنک گوگلReviewed by lpln on Jun 20Rating: 5.0

بازدید رایگان

قیمت فوقالعاده ما را هیچ جای دیگر پیدا نمیکنید.

هر ۱۰۰۰ بازدید کننده ایرانی ۱۰ هزار تومان

هر ۱۰۰۰ بازدید کننده ایرانی با کلمه کلیدی دلخواه ۲۰ هزار تومان به ازای هر کلمه کلیدی اضافه ۵ هزار تومان اضافه میشود.

بازدید

بازدید

سایت خود را ثبت کنید
قابلیت ثبت ۱۰ تا ۵۰ لینک متفاوت
اختصاص عبارات کلیدی برای لینک ها
قابلیت درج لینکهای گوگل
قابلیت استفاده از کوتاه کنندها
قابلیت ثبت لینکهای تکراری
بازدید

بازدید

بازدید تهیه کنید
تهیه بازدید از قسمت خرید بازدید آنلاین
با یک یا چند سیستم-رایگان
از لینکهای غیر مستقیم-رایگان
تهیه بازدید از محل درآمد
تبادل بازدید با لینک کسب امتیاز غیر مستقیم
بازدید

بازدید

بازدیدها را به سایتهای خود اختصاص دهید
بازدیدهای ۵۰ ثانیه ای
بازدیدهای ایرانی
بازدید های واقعی
بازدیدهای بدون محدودیت زمانی
ارسال تا ۵۰۰۰ بازدید روزانه به هر لینک

بازدید رایگان برای سایت و وبلاگ شما.

تمام بازدید کننده ها منحصر بفرد بوده و هیچ بازدید تکرای نخواهید داشت.

بازدید کنندها از تمام نقاط دنیا حتی ایران میباشند.

میتوانید انتخاب کنید که بازدید ها فقط از ایران باشند.

بازدیدها توسط همه آمارگیرها ثبت میشود.

سایت شما بصورت کاملا واقعی لود میشود.

بازدید رایگان قبل از خرید دریافت میکنید و در صورت رضایت خرید میکنید.

بازدیدها میتوانند از گوگل باشند با یا از موتور جستجوی دیگر با تضمین افزایش ورودی گوگل.

اتنخاب کلمه کلیدی توسط شما با کمی اختلاف قیمت.

۱۰ هزار بازدید کننده یکتا فقط ۳۸ هزار تومان!!!

۱۰ هزار بازدید را حداکثر تا ۳ روز دریافت میکنید.

فروش بازدید کننده جهت افزایش بازدید سایت+رتبه گوگل+الکساارزان (همراه با تست رایگان) -۳۸ هزار تومن ۱۰ هزار بازدید کننده یکتا

فروش بازدید پایدار برای سایت ها و وبلاگ ها

ایا این بازدید واقعیست؟ بله بازدید ها ای پی های واقعی می باشند که به سایت شما فرستاده خواهند شد

این بازدید ها مشکلی از نظر گوگل دارند یا خیر؟ خبر,مشکلی ندارند و بر عکس باعث افزایش ورودی موتورهای جستجو میشون.

ماهیت بازدید ها چگونه هست؟ ای پی هایی که برای شما فرستاده می شوند از همه جای دنیا حتی ایران فرستاده میشوند و حتی میتوانید انتخاب کنید که از چه کشوری باشن.

خوب!بازدید ها چه تاثیری دارند؟ این بازدید ها باعث افزایش رتبه گوگل و کاهش چشمگیر رتبه الکسای شما خواهند شد و صد البته که این موضوع باعث افزایش بازدید پایدار سایت شما خواهد شد.ضمنا این بازدید ها (مثلا ۱۰ هزار بازدید در روز) به وسیله امارگیر شما ثبت و در افزایش اعتبار سایت شما نیز موثر خواهد بود

قیمت ها را شکستیم تا بی رقیب بمانیم

ما برای شما دوستان عزیز امکانی فراهم آوردیم که ارزان ترین قیمت به بازدید کننده سایت وافزایش رتبه و رنک سایت که هدف هر وبمستری است برسید.
بازدیدهای ما به همه بازدید های مشابه متفاوت است
ویژگی های بازدیدهای ما:

قیمت: ۱۰هزار بازدید کننده فقط ۳۸ هزار تومان

فرصت را از دست ندهید

از اینجا پرداخت کنید یا با شماره ۰۹۳۶۵۰۲۱۵۳۹ تماس بگیرید

آیدی تلگرام mrk32 در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود

بدون حتی یک بازدید تکرای

بازدید کننده از تمام نقاط دنیا

بازدید کنندها کاملا واقعی هستن

تشخیص بازدیدها توسط همه آمارگیرها از جمله وبگذر و حتی گوگل

مروگرهای متفاوت

امکان ۱۰ هزار بار جستجوی سایت شما در گوگل با ip های یکتا

تغییر اعجاب انگیز رتبه الکسا وب سایت یا وبلاگ یا فروشگاه شما

کافیست فقط یک بار امتحان کنید

 بازدید رایگان برای تست جهت اطمینان

فرصت را از دست ندهید

از اینجا پرداخت کنید یا با شماره ۰۹۳۶۵۰۲۱۵۳۹ تماس بگیرید

آیدی تلگرام mrk32 در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود

ادامه متن نیز برای کمک بیشتر به شما برای سئوی سایت و وبلاگتون برای فروش بیشتر هست حتما مطالعه بفرمائید.

تخصص ما

علاوه بر بهره گیری از سیستم افزایش بازدید می توانید سایت خود را آنالیز کنید و متناسب با نیاز سرویس مناسب سایت خود را انتخاب کنید.

بازدید

بازدید

کاهش الکسا

رنک الکسا نوعی رتبه بندی سایتها بر اساس حجم بازدید و موقعیتهای جغرافیایی است که به نوعی نماد اعتماد منطقه ای نیز محسوب می گردد.

بازدید

بازدید

افزایش رتبه در گوگل

بی تردید مهمترین فاکتور در بهبود جایگاه سایت ها در گوگل یک بازدید قابل قبول هست. سعی کنید برنامه ریزی درستی در این زمینه داشته باشید.

بازدید

بازدید

آنالیز سایت

یک سایت به مثابه یک سازمان نیاز به تحلیل حرفه ای مخصوص به خود دارد. چنانچه در این زمینه تجربه کافی ندارید نگران نباشید. ایران بازدید این کار را بصورت رایگان برای مشتریان خود انجام می دهد.

بازدید

بازدید

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی سایت خود را بشناسید. بازدیدها و فعالیتهای سایت خود را بر کلمات کلیدی متمرکز نمایید. ارتباطی بین کلمات کلیدی سایت خود و آنچه مخاطبان گوگل و موتورهای جستجو دنبال می کنند ایجاد نمایید.

بازدید

بازدید

افزایش ایندکس گوگل

افزایش ایندکس گوگل به روش تزریق مطلب یا تگزنی و … از دیگر سرویسهایی است که ایران بازدید به بهترین شکل ارائه می نماید.

بازدید

بازدید

سئو و بهینه سازی

گاهی اوقات سئو مناسب ترین گزینه برای موفقیت یک سایت هست یا حتی اجتناب ناپذیر ترین راه. پس در انتخاب مسیر موفقیت خود دقت کنید.

برای افزایش سئو میتوانید از نرم افزار

لینک nofollow

حتما تابحال در بین مقالات و بحث های داغ سئو، به موضوعات لینک فالو و لینک nofollow برخورده اید و احتمالا آموزش های نوفالو کردن و یا افزونه های آن را نیز دیده باشید. اما آیا میدانید لینک نوفالو چیست؟ (nofollow link).  آیا تفاوت لینک های فالو و نوفالو را میدانید؟ آیا بطور دقیق از کارکرد لینک های nofollow اطلاع دارید؟ آیا میدانید نحوه برخورد گوگل با این لینک ها چیست؟ آیا لینک های نوفالو در انتقال اعتبار سایت بی تاثیر هستند؟ در ادامه این مقاله به هریک از پرسش های طرح شده پاسخ خواهیم داد. در ابتدا برویم به سراغ تعریف لینک های فالو و نوفالو و تفاوت هایشان را عنوان کنیم. لینک های فالو لینک های معمولی هستند که به معنای پیوند از سایتی به سایتی دیگر می باشد.
لینک فالو عموما به شکل زیر در ساختار دستوری زبان html‌ ظاهر میشود :
<a href=”https://example.com”>عنوان لینک</a>
البته گاها به اشکال زیر نیز استفاده میشود:
<a href=”https://example.com“ rel=”dofollow” >عنوان لینک</a>
<a href=”https://example.com” rel=”follow”>عنوان لینک</a>
و لینک های نوفالو به در ساختار دستوری html بصورت زیر هستند:
<a href=”https://example.com” rel=”nofollow”>عنوان لینک</a>
لینک های فالو اعتبار سایت اصلی را به سایت لینک شده انتقال میدهند و با این کار موتورهای جست و جو متوجه میشوند که سایت اصلی، سایت لینک شده را تایید کرده است. اما لینک های نوفالو به معنی این است که سایت اصلی به سایت لینک شده صرفا به هر دلیلی لینک داده است اما مورد تاییدش نیست و اعتبار گیری سایت مقصد را نیز به موتور جست و جو می سپارد.
از سال ۲۰۰۸ میلادی بطور تدریجی لینک های فالو به لینک های نوفالو تغییر پیدا کرده اند و اکنون لینک های فالو بسیار کمی وجود دارند! پس اگر لینک های نوفالو بی تاثیر بودند گوگل چگونه از بین بک لینک های نوفالو سایت ها را رتبه بندی میکند؟ بهتر است بدانیم لینک های nofollow کاملا مجاز و قانونی هستند و این تصور که ربات ها اجازه بررسی آنها را ندارند کاملا غلط است. علاوه بر این بهتر است بدانیم که لینک های نوفالو باعث کاهش رتبه سایت شما نیز نخواهند شد چراکه گوگل تصریح کرده است که لینک های نوفالو پیج رنک گوگل را انتقال نمی دهند.
مفهوم لینک nofollow

فرض کنید صاحب سایت یا وبلاگی هستید که در آن به موضوعات سرگرمی می پردازید و در سایتتان به سایتی دیگر که محتوی سرگرمی ندارد لینک داده اید. بعد از بروز رسانی، ربات گوگل درون سایت شما میخزد تا تغییرات را دریابد و به لینکی می رسد که تناسب و سنخیتی با محتوای سایت شما ندارد. در این صورت آیا گوگل از اعتبار شما می کاهد؟ آیا به اعتبار سایت لینک شده می افزاید؟ پاسخ همه این سوال ها خیر است! وقتی ربات گوگل به این لینک ها برخورد میکند به تاریخچه سایتی که به آن لینک داده اید رجوع کرده و آن را بررسی میکند،‌ اگر از دید گوگل این سایت مثبت بوده و محتوی آن با مطالب سایت شما و یا زیرمجموعه ای از شاخه درختی مطالب شما هم خوانی داشته باشد اعتبار را بین هردو تقسیم میکند. حال درصورتیکه سایت لینک شده از سایتهای هم موضوعش لینک گرفته باشد و تنها سایت لینک شده غیر مرتبطش شما باشید،‌درصد کمی از رتبه شما برایش ثبت خواهد شد.
نکته حائز اهمیتی در اینجا وجود دارد که باید به آن توجه ویژه داشت، وجود لینک های نوفالو به معنی نداشتن بک لینک نیست، بلکه آنها نیز جزو بک لینک ها بحساب می آیند اما فقط توسط ربات گوگل دنبال نمی شوند. بهترین روشی که برای نوفالو کردن لینک وجود دارد استفاده از rel=”nofollow” در پیوندهاست. همانطور که لینک های فالو ممکن است به تنهایی نتوانند به اعتبار سایت شما چیزی اضافه کنند، لینک های نوفالو نیز به تنهایی قادر به انجام چنین کاری نیستند، پس برگ برنده در استفاده معقول از هردو نوع آنهاست. امروزه در جنگ سایبری، سایت ها برای ارتقاء رتبه در گوگل و موتور های جستجو گر اقدام به ایجاد لینک ها و بک لینک ها کرده تا به نمایش صفحه اول گوگل در آیند.
اما آیا تمام این لینک ها و بک لینک ها مفید هستند؟ در پاسخ این سوال به تعریف لینک و بک لینک می پردازیم.
بک لینک ها پیوند هایی هستند که از سایت های دیگر به صفحات سایت شما داده می شوند و لینک ها، پیوند هایی هستند که در صفحات داخلی خود وب سایت ایجاد می شوند و در موتور های جستجو گر ایندکس می شوند. صفحات ایندکس شده در موتور های جستجو گر بایستی طوری باشند که به ارتقاء رنک گوگل شما کمک کنند. ممکن است برخی بک لینک ها یا لینک های ایجاد شده سایت از دید گوگل مثبت جلوه ندهند، و مطالب آن مطابق با مطالب سایت شما نباشد و هیچگونه ارزشی در سئو سایت نخواهند داشت. در نتیجه چنین لینک هایی باید از لیست لینک های مفید سایت حذف شوند. هنگامی که یک لینک در لیست تگ های نوفالو قرار می گیرد، به موتور های جستجو گر اعلام می کند که این لینک را ایندکس نکنند.

این را هم ببینید شاید مفید باشه  دیدن رتبه سایت با تلفن همراه

سئو آسان است اگر این کارها را انجام دهید!

به چه چیزهایی نیاز داریم : یک وبلاگ یا وبسایت ، یک حساب ادسنس گوگل و کمی اطلاعات درباره سئو .

بله با همین مقدار اطلاعات و پیش نیازها می توان کار سئو را آغاز کرد ولی نه اینکه بتوان در یک لحظه و با این امکانات یک سئوکار حرفه ای شد. سئو یک کار زمان بر است. یعنی هم فراگیری علم و دانش آن بر اساس تجربه و کار است و به نتیجه رسیدن کار سئو یک پروسه طولانی مدت است.

راه های شروع و انجام سئو بسیار متنوع و گوناگون است اما مهم است که بهترین روش در بهترین زمان انجام پذیرد. می توان این قدم ها و پله ها را به عنوان آغاز کار و مقدمه ایی بر کار سئو تلقی کرد:

142823133752

به دنبال کلمات کلیدی مرتبط باشید.

با استفاده از نرم افزارهای جستجو کلمه کلیدی٬ یک کلمه و یا دسته ایی از کلمات که به تجارت و برند شما مربوط است را شناسایی کنید و سپس روی کلمه کلیدی مرتبط کار کنید. شناسایی کلمه کلیدی مهم است و به اصطلاح خشت اول کار سئو کلمه کلیدی است اضافه و یا کم کردن حتی یک حرف شما را از آنچه موردنظرتان هست دور می کند. استفاده از کلمه کلیدی مناسب این فرصت را به شما می دهد که دسته های جدید و بخش های تازه در سایت خود بوجود آورید و با استفاده از این دسته ها بتوانید کاربر بیشتری به را سایت خود منتقل کنید. فایده این دسته بندی و بخش کردن اطلاعات سایت این است که کاربران ممکن است به موضوعات شما علاقه مند شوند و لیست اطلاعات شما مورد علاقه آنان باشد. هم چنین کلمه کلیدی را بطور مرتب پیگیری و دنبال کنید. ببنید که الان در چه رتبه ایی قرار دارید و در صفحه چندم جستجو ظاهر می شوید و همین طور سایت های دیگری که در رتبه های نخست قرار دارند را هم بررسی و تحلیل کنید تا متوجه شوید که چه نوع کلمات کلیدی آن ها را به رتبه های نخست و صفحه اول آورده است. این کار به شما بسیار کمک می کند تا بتوانید به صدر نزدیک شوید.

142890344524231

تشخیص اینکه چه محتوایی مورد نیاز است و چگونه می توان آن را بهبود بخشید.

آنچه مد نظر کاربران و استفاده کنندگان است باید دستور کار شما قرار گیرد. ساخت و ایجاد محتوای شما باید بر اساس نیاز کاربر باشد چون شما سایت خود و اطلاعات خود را جز برای استفاده آنان طراحی و بهینه سازی نمی کنید و البته یادتون هم که نرفته٬ محتوا پادشاهه! با شناخت نیاز ، آنگاه باید محتوا را بسازید. سعی کنید محتوا طوری باشد تا عمق نیاز کاربر را براورده کند و ارزشمند باشد طوری که خواندن و استفاده از مطلب شما برای او سودمند باشد. جستجوی کاربران هم بسیار مهم است یعنی اینکه جستجو چه کلمات و عباراتی را شامل می شود و اطلاعات سایت شما نیاز کاربر را برطرف کند. شاید شما روی یک کلمه خاص تمرکز کرده اید و کاربران با هم معنی آن کلمه جستجوی خود را انجام می دهند. یا اینکه آنان درباره مشکلات جستجو می کنند و شما فقط روی کلمات کلیدی بعد از حل مشکل کار کرده اید. برای مثال جستجو درباره سرما و یخ زدگی است و شما درباره گرم کردن و … محتوا نوشته اید.

روبوت گوگل

هوشیار باشید که روبوت های گوگل سایت شما را قبول کنند.

برای اینکه کاربران بتوانند به سایت و بلاگ شما بروند و استفاده کنند ابتدا سایت شما باید در دسترس آنها باشد یعنی بتوانند سایت شما را پیدا کنند. محتوایی که شما می سازید هم باید برای کاربر قابل استفاده باشد و در عین حال روبوت ها هم محتوا را قبول کنند. بحث روبوت ها و خزنده ها و اسپایدرها و یا اسم های دیگر بسیار مهم است و نباید نادیده گرفته شود. در این جا به بعضی از نکات درباره مقبولیت محتوای شما توسط روبوت اشاره می کنیم:

. کاری کنید که آسان در دسترس باشید: مطمئن شوید که هیچ صفحه ایی وجود ندارد که دریافتش از صفحه اصلی شما برای کاربران مشکل باشد.

. سعی کنید که URL شما تا حد امکان کوتاه باشد.

. روبوت ها نوشته هایی که قسمتی از یک تصویر هستند را ایندکس نمی کنند: سعی کنید نوشته ها خارج از تصویر باشند و همین طور در منبع HTML بصورت نوشته باشد.

. هوشیار باشید که صفحات شما گاهی مورد خزش قرار گیرد: اگر این طور نباشد به این مفهوم است که گوگل در ایندکس محتوا شما دچار مشکل شده است.

url

تمرکز شما روی دریافت لینک باشد تا لایک گرفتن

واضح است که سیگنال های شبکه های اجتماعی بسیار سودمند است اما از تاثیر لینک ها هم غافل نشوید. برای بدست آوردن بک لینک٬ محتوای شما باید ارزش لینک دادن را داشته باشد و غنی و جذب کننده و ناب باشد.

در ضمن بهتر است بدانید یک دامین خوب٬ در خاطره ها می ماند و به راحتی نوشته می شود. اگر دامنه شما بدترکیب و بی اسلوب است آن را تغییر دهید. شاید برای بدست آوردن دامنه مناسب و مربوط به فعالیت و کلمه کلیدی مجبور شوید که هزینه کنید اما ارزش این هزینه کردن را دارد.

بازاریابی صحیح

اعتبار و مقبولیت خود را در طول زمان با بازاریابی صحیح بدست آورید.

سعی کنید در فعالیت و تجارت خود به عنوان یک حرفه ایی شناخته شوید. حضور در کنفرانس ها و همایش ها که مربوط به تجارت شماست بسیار اثربخش است. اگر بتوانید خود را صاحب سبک و دارای یک فن بخصوص در فعالیت خود نشان دهید همه خواستار همکاری و ارتباط با شما خواهند شد. اگر تازه شروع کرده اید و توانایی حضور در همایش های تخصصی را ندارید از محله و منطقه خود شروع کنید و نشان دهید که در آن موضوع توانایی دارید. با این روش با دوستان و آشنایان فعال در کار و فعالیت خود آشنا می شوید و می توانید با هم همکاری کنید و به یکدیگر مشورت دهید.

اگر به این نکته ها توجه کنید و طبق اصول و روش های تخصصی سئو حرکت کنید می توانید یک سئو قوی ایجاد کنید. فقط فراموش نکنید فعالیت های سئو یک کار زمان بر است.

فرصت را از دست ندهید

از اینجا پرداخت کنید یا با شماره ۰۹۳۶۵۰۲۱۵۳۹ تماس بگیرید

آیدی تلگرام mrk32 در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

 • برای دانلود، به روی عبارت "دریافت فایل" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
 • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
 • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
 • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
 • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.prodesnet.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
 • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 1. دوست عزیز با سلام
  مبلغ ۵ هزار تومان برای ۱۰۰۰۰ بازدید از سایت
  http://choobmarket.ir
  در تاریخ۱۵ آبان ساعت ۴:۱۰ از طریف زرین پال واریز گردید.
  با تشکر
  حامد نوابی

 2. نمیشه کارت شا رژ بدم

  لطفا پاسخ دهید

 3. امارگیر سایت من وبگذراست ایا مشگلی دارد
  میخواهم بازدید ها به مرور باشد نه در یک یا چند روز وکم کم زیاد شود ایا این مکان را دارید
  اگر امار گیر وبگذر مشگلی دارد خودتان امارگیری که بدون تبلیغ باشد سراغ دارید

 4. ali گفت:

  با سلام ِ رتبه الکسا چقدر کاهش پیدا می کنه؟باتشکر

فرستادن دیدگاه
مشاهده رتبه سایت پرودیس نت

دریافت و نصب تولبار رتبه سایت در الکسا
نام پلنمکان تبلیغاتسایز پلنقیمت (تومان)
A1بالای سایت۴۶۸×۶۰50000
A2بالای تمام پست ها۴۶۰×۶۰50000
A3بلوک چپ و راست۱۲۰×۲۴۰40000
A4در ادامه مطالب۴۶۰×۶۰40000
ATتبلیغات متنی-20000