تعرفه تبلغات پروژه تماس با ما عنوان

راحت و بدون دردسر میان مطالب ما بگردید

با اين ترفند هرگز نوشته هاي Word خود را از دست نمي دهيد

ترفند ورد


با اين ترفند هرگز نوشته هاي Word خود را از دست نمي دهيد

مدت زیادی از وقت خود را صرف تایپ یک نامه در برنامه Word کرده‌اید و ناگهان برق قطع می‌شود یا رایانه هنگ می‌کند؟ این شرایط ممکن است برای خیلی ازکاربران پیش آید و در بسیاری از موارد نیز چنانچه فایل خود را ذخیره نکردهباشند بسیار ناراحت و خشمگین می‌شوند

!

چنانچه این اتفاق برای شما نیز پیش‌آمده باشد مطمئنا متوجه شده‌اید که دراجرای بعدی نرم‌افزار Word پنجره‌ای برای شما به‌نمایش درمی‌آید که درآننسبت به بسته شدن ناگهانی برنامه اطلاع‌رسانی شده و باتوجه به آن، نسخه‌ایاز فایل که به‌صورت خودکار در بازه‌های زمانی مختلف توسط نرم‌افزار Word ذخیره می‌شود در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دراین شرایط چنانچه شما نسخه ذخیره شده خودکار را اجرا کنید مشاهده خواهیدکرد که فایل شما یا از دست نرفته یا شاید فقط قسمتی از محتوا که اخیرا بهآن اضافه کرده بودید، از دست رفته است. این قابلیت که همان ذخیره خودکارنام دارد یکی از امکانات بسیار مفید در نرم‌افزار Word است و شما می‌توانیدبازه زمانی اختصاص یافته به آن را کم یا زیاد کنید. به‌عنوان مثال اگر بیشاز حد استرس دارید و نگران از دست رفتن اطلاعات خود هنگام قطع برق یا دیگرشرایط ذکر شده هستید، می‌توانید بازه زمانی را کاهش دهید تا هر چند ثانیهیکبار فایل‌ شما ذخیره شود. همچنین اگر خودتان حواستان به همه چیز هست وچندان نگران قطع برق یا مشکلات دیگر نیستید می‌توانید بازه زمانی را افزایشدهید تا تکرار عملیات ذخیره‌سازی روی هارد‌دیسک نیز کمتر باشد.

مدیریت بازه زمانی ذخیره خودکار در نرم‌افزار Word به روش زیر امکان‌پذیر است:

1‌ـ‌ نرم‌افزار را اجرا کرده و به تب FILE مراجعه کنید.

2‌ـ‌ از ستون سمت چپ روی Options کلیک کنید.

3‌ـ‌ در ستون سمت چپ از صفحه تنظیمات، گزینه Save را انتخاب کنید.
4‌ـ‌مطمئن شوید که در بخش Save‌documents، علامت چک‌مارک کنار گزینه Save AutoRecover information every فعال است و سپس عدد مقابل آن را (برحسبدقیقه) به دلخواه خود تغییر دهید.
5‌ـ‌ با کلیک روی Ok تغییرات را ذخیره کنید.

توجه: چنانچه قصد دارید به‌طور کل این قابلیت را غیرفعال کنید می‌باید علامت چک‌مارک کنار گزینه Save AutoRecover information every را در مرحله چهارغیرفعال کنید.

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دریافت فایل" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.prodesnet.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.


مشاهده رتبه سایت پرودیس نت

دریافت و نصب تولبار رتبه سایت در الکسا
نام پلن مکان تبلیغات سایز پلن قیمت (تومان)
A1 بالای سایت ۴۶۸×۶۰ 50000
A2 بالای تمام پست ها ۴۶۰×۶۰ 50000
A3 بلوک چپ و راست ۱۲۰×۲۴۰ 40000
A4 در ادامه مطالب ۴۶۰×۶۰ 40000
AT تبلیغات متنی - 20000