پرودنس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


دانلود آهنگ هفت سين خالي از يه سين
 
دانلود آهنگ نوروز من از بابک سعیدی
www.persian-music.info/دانلود-آهنگ-نوروز-من-از-بابک-سعیدی/ – Translate this page
متن آهنگ نوروز من از بابک سعیدی. هفت سین خالی از یه سین دیوان حافظ تو بغل. تا که تو از راه نرسی نه شعر می خونم نه غزل. تو باید از راه برسی به مرز و بوم این دیار. تا از حضورت حس کنم رسیده عطر نوبهار. روزی که از راه برسی زمستون از پا در میاد. هفت سین خالی از یه سین سایه ی دستاتو می خواد. تن پوش تازه بر تن و گم شدنم تو آینه.
دانلود آهنگ نوروز من از آکادمی موسیقی گوگوش
www.persian-music.info/دانلود-آهنگ-نوروز-من-از-آکادمی-موسیقی-گ/ – Translate this page
هفت سین خالی از یه سین دیوان حافظ تو بغل. تا که تو از راه نرسی نه شعر می خونم نه غزل. تو باید از راه برسی به مرز و بوم این دیار. تا از حضورت حس کنم رسیده عطر نوبهار. روزی که از راه برسی زمستون از پا در میاد. هفت سین خالی از یه سین سایه دستاتو می خواد. تن پوش تازه بر تن و گم شدنم تو آینه. وقتی که تو کنارمی هر روز نوروز منه.
دانلود آهنگ هفت سین از رامتین غروی | ویکی صدا
https://wikiseda.org/Ramtin+Gharavi/-/Haft+Sin
Translate this page
Jan 20, 2014 – متن ترانه هفت سین رامتین غروی. سفره ی هفت سین خالی یه تبسم خیالی. مرد تنها کنج خونه توی یک اتاق خالی. چشم به راه یه ستاره س که بیاد از آسمونا. بشه سین آخرینه سفره ی این مرد تنها. سفره ای که تنها سینش صدای ضجه ی سازه. مرد قصه مون میدونه که همین روزا میبازه. همیشه سکوت مردو میشکنه صدای سازش. تو گلوش …
متن آهنگ نوروز من بابک سعیدی
text20.ir › بابک سعیدی
Mar 21, 2016 – متن آهنگ زیبا و شنیدنی بابک سعیدی به نام نوروز من. Text Music Norooze Man Babak Saeidi. تن پوش تازه بر تن و گم شدنم توو آینه. وقتی که تو کنارمنی هر روز نوروز من ه. بابک سعیدی. هفت خالی از یه سین. دیوان حافظ توو بغل. تا که تو از راه نرسی. نه شعر می خونم نه غزل. تو باید از راه برسی. به مرز و بوم این دیار.
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک سعیدی به نام نوروز من + متن آهنگ
www.javanha.ir/دانلود-آهنگ-جدید-و-بسیار-زیبای-بابک-سعی/
Translate this page
Mar 16, 2012 – آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک سعیدی به نام نوروز من. ( شاعر: رها اعتمادی – آهنگساز و تنظیم: بابک سعیدی ). – —– – —– –. – —– – —– –. متن آهنگ نوروز من. هفت سین خالی از یه سین دیوان حافظ تو بغل تا که تو از راه نرسی نه شعر میخونم نه غزل تو باید از راه برسی به مرز و بوم این دیار تا از حضورت حس کنم رسیده عطر …
دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس هفت سین با بهترین کیفیت همراه با متن آهنگ
www.bibakmusic.com › آهنگ جدید

 NS