تعرفه تبلغات پروژه تماس با ما عنوان

راحت و بدون دردسر میان مطالب ما بگردید

دیدن رتبه سایت با تلفن همراه

دیدن رتبه سایت با تلفن همراه
دیدن رتبه سایت با تلفن همراهReviewed by mojtaba on Dec 6Rating: 5.0دیدن رتبه سایت با تلفن همراهدیدن رتبه سایت با تلفن همراه

دیدن رتبه سایت در تلفن همراه

دیدن رتبه سایت آیا به دنبال روشی سریع و قابل دسترسی بالا برای دیدن رتبه سایت خود هستید؟؟؟؟؟

این برنامه به دیدن رتبه سایت با زبان فارسی و به صورت کاملا رایگان از طریق پرودیس نت در اختیار هموطنان قرار گرفته است. لینک دانلود نرم افزار دیدن رتبه سایت در انتهای توضیحات برنامه قرار دارد.

به کمک این برنامه شما می توانید تمامی موارد زیر را در گوشی اندرویدی خود در اختیار داشته باشید.دیدن رتبه سایت

 

پیج رنک گوگل : پارامتری از سوی گوگل است

که توسط آن اهمیت یک صفحه اینترنتی تعیین می شود.عددی بین ۰ تا ۱۰ است هرچه این عدد بیشتر باشد نشان دهنده اهمیت بیشتر آن صفحه است.دیدن رتبه سایت

 

رتبه جهانی الکسا :بر اساس بازدید روزانه هرسایت از طرف سایت آلکسا به آن اختصاص می یابد. در رتبه بندی جهانی جایگاه وب سایت مورد نظر در بین تمامی سایت های موجود در وب بررسی می شود و هرچه این عدد کمتر باشد بهتر است.

رتبه کشوری الکسا : بر اساس بازدید روزانه هرسایت از طرف سایت آلکسا به آن اختصاص می یابد. جایگاه وب سایت مورد نظر در بین وب سایت های یک کشور خاص نمایش داده می شود و هرچه این عدد کمتر باشد بهتر است.

 

تعداد بک لینک گوگل : نشان دهنده تعداد لینکهایی از سایت مورد نظر است که در سایت های دیگر قرار دارد و توسط سایت گوگل شناسایی شده است.

 

تعداد بک لینک الکسا : نشان دهنده تعداد لینکهایی از سایت مورد نظر است که در سایت های دیگر قرار دارد و توسط سایت آلکسا شناسایی شده است.

این را هم ببینید شاید مفید باشه  نمایش رتبه الکسا(Alexa) سایت با افزونه

 

تعداد بک لینک بینگ : نشان دهنده تعداد لینکهایی از سایت مورد نظر است که در سایت های دیگر قرار دارد و توسط سایت بینگ شناسایی شده است.

 

تعداد ایندکس گوگل : این عدد نمایانگر تعداد صفحاتی از وب سایت مورد نظر است که در موتور جست و جوی گوگل ثبت شده است.

 

تعداد ایندکس بینگ : این عدد نمایانگر تعداد صفحاتی از وب سایت مورد نظر است که در موتور جست و جوی بینگ ثبت شده است.

 

بانس ریت سایت : درصد کاربرانی است که بعد از دیدن یک صفحه از سایت خارج می شوند و نشان دهنده جذابیت سایت برای بازدید کننده است.بانس ریت عددی است بین ۰ تا ۱۰۰ و هرچه درصد بانس ریت کمتر باشد بهتر است.

 

میانگین بازدید روزانه هر شخص : میانگین میزان صفحات بازدید شده توسط کاربر در روز در سایت مورد نظر است .

 

زمان بازدید روزانه هر شخص : میانگین میزان زمان صرف شده در سایت توسط کاربر در روز. هرچه این عدد بیشتر باشد نشان دهنده جذابیت بیشتر سایت مورد نظر برای کاربر می باشد.

 

ورودی موتورهای جست و جو : نمایانگر درصدی از کاربران است که توسط موتورهای جست و جو به سایت مورد نظر وارد شده اند. این عدد بین ۰ تا ۱۰۰ می باشد و هرچه عدد به ۱۰۰ نزدیک تر باشد نشان دهنده وضعیت بهتر سئوی سایت مورد نظر است.

4

دیدن رتبه سایت

1

دیدن رتبه سایت

2

دیدن رتبه سایت

 

3

دیدن رتبه سایت

 

 

 

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دریافت فایل" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.prodesnet.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


مشاهده رتبه سایت پرودیس نت

دریافت و نصب تولبار رتبه سایت در الکسا
نام پلنمکان تبلیغاتسایز پلنقیمت (تومان)
A1بالای سایت۴۶۸×۶۰50000
A2بالای تمام پست ها۴۶۰×۶۰50000
A3بلوک چپ و راست۱۲۰×۲۴۰40000
A4در ادامه مطالب۴۶۰×۶۰40000
ATتبلیغات متنی-20000