تعرفه تبلغات پروژه تماس با ما عنوان

راحت و بدون دردسر میان مطالب ما بگردید

سورس کالر آیدی با سی شارپ برای تاکسی تلفنی سازگار با تمام دستگاههای کالر آیدی

سورس کالر آیدی با سی شارپ برای آژانسcaller id
سورس کالر آیدی با سی شارپ برای تاکسی تلفنی سازگار با تمام دستگاههای کالر آیدیReviewed by محمد on Nov 14Rating: 5.0سورس برنامه کالر آیدی برای تاکسی تلفنی سازگار با دستگاههای کالر آیدی [purchase_link id="1949" style="button" color="green" text="دانلود فایل"]

سورس کالر آیدی برای تاکسی تلفنی سازگار با تمام دستگاههای کالر آیدی

سورس کالر آیدی برای تاکسی تلفنی سازگار با تمام دستگاههای کالر آیدی موجود در بازار.

سورس کالر آیدی کامل میباشد و میتوانید بدون کوچکترین تغییری اجرا و استفاده کنید برخی ویژگی های این نرم افزار:

 • پشتیبانی از هر دو پروتکل FSK و DTMF

 • قابلیت پشتیبانی از ۴ خط
 • قابلیت افزایش خطوط بیشتر از ۴ تا با راهنمایی ما و کمترین کد نویسی در حد چند خط
 • نمایش شماره تماس گیرنده
 • نمایش اطلاعات تماس گیرنده روی صفحه مثل نام آدرس کد پستی و…
 • قابلیت ثبت ۶ شماره برای هر مشتری(مثلا مشتری با ایرانسل همراه اول شماره ثابت رایتل تماس میگیره همشون ثبت میشه به نام خودش و وقتی تماس بگیره نام و آدرسش میاد بالا)
 • قابلیت افزایش شماره ها برای هر مشتری تا بینهایت
 • قابلیت ثبت سرویس های انجام شده
 • مدیریت رانندگان
 • سازگار با تمام دستگاههای کالر آیدی
 • قابلیت بکاپ گیری از اطلاعات مشتریان
 • قابلیت جستجو بین مشتریان
 • جستجو بر اساس نام فامیل کد اشتراک و …
 • تعیین رانندگان حاضر در آژانس برای انجام سرویس

در ضمن سورس کالر آیدی پشتیبانی کامل دارد و تغییرات جزئی بصورت رایگان برای شما اعمال میشود و تغییراتی که کار زیادی نیاز داره با هزینه مناسب برای شما انجام میشه .

در حد یک آژانس با ۴ خط شما اصلا نیاز به تغییر سورس کالر آیدی ندارید.

در سورس کالر آیدی شما با استفاده از پورت ها و اتصال به سخت افزار میتوانید خط تلفن را کنترل کنید و اطلاعات را از خط تلفن بخوانید و بر اساس آن از پایگاه داده اطلاعات مورد نیاز را بازیابی کنید و نمایش دهید.

با کمترین تغییر میتوان سورس کالر آیدی برای رستوران ها و فروشگاهها استفاده کرد.

کالر آیدی چیست؟

کالر آیدی همون سیستمی هست که وقتی تلفنتون زنگ می خوره ، بعد از اولین زنگ شماره( تماس گیرنده) روی تلفونتون می افته. البته توجه داشته باشید این سیستم موقعی کار می کنه که هم خط تلفن تماس گیرنده و هم مخاطب قابلیت کالر آیدی رو داشته باشه، مگرنه این سیستم چیزی شبیه به out of area روي نمايشگر نشون می ده، اگر هم از مراکز مهم که خطوطشون امنیته با جایی تماس گرفته بشه روی نمایشگر مخاطب حرف p نمایش داده میشه. کالر آیدی اولین بار در ۷ جولای سال ۱۹۸۴ در فلوریدای آمریکا و توسط کمپانی "TouchStar" ساخته شد.

سورس کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس

سورس برنامه کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس


حالا این اطلاعات کالر آیدی چطوری منتقل میشه؟

وقتی که تلفن شما شروع به زنگ خوردن می کنه اگر خوب از نزدیک به تلفن گوش بدید می بینید که یک صدای بلیپ مانند مابین زنگ اول و دوم شنیده میشه. بعد از اون هم شماره تماس گیرنده روی نمایشگر ، به نمایش در می یاد. خوب این صدایی که شنیدید همون اطلاعات مربوط به تماس گیرنده به اضافه اطلاعاتی شبیه به ساعت و تاریخ و غیره هستش که به تلفن شما ارسال ميشه. بصورت زیر:

 

 A series of alternating 1s and 0s to help the caller ID box get the timing down

A series of 180 1s

A byte representing the type of message

A byte representing the length of the message

Month, day, hour and minute, each represented with a pair of bytes

The 10 digit phone number in 10 bytes

A checksum byte

سورس کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس

سورس برنامه کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس


در کل جهان ۴ تکنولوژی برای ارسال این اطلاعات وجود داره که ۳ مدلش از نوع FSK و يك مدلش DTMF هست. البته لازم به ذکره که تو ایران از تکنولوژی DTMF استفاده میشه و توی آمریکا و اروپا و ژاپن از سه مدل مختلف FSK استفاده می شه و به همین دلیله که هیچ کدوم از برنامه های مربوط به کالر آیدی و تلفن با خطوط ایران سازگار نیست. چون همشون بر مبنای FSK نوشته شدند.

 

مشکلات کالر آیدی

 

    اطلاعات کالر آیدی معمولا در ارتباطات بین الملل منتقل نمیشه، به این صورت که کالر آیدی پیام 'UNAVAILABLE'  یا  'INTERNATIONAL' رو نمایش می ده. البته این سیستم بین خیلی از کشورها کار میکنه و شماره تلفن رو نشون می ده ولی کد کشور ممکنه حذف بشه. مثلا اگر شما از آمریکا با شماره ۱۲۱۲ ۵۵۵ ۶۴۶ ۱ به انگلیس زنگ بزنید، روی کالر آیدی ممکنه که عدد ۱۲۱۲ ۵۵۵ ۰۶۴۶  نمایش داده بشه که به این کار Demostic کردن اطلاعات می گویند.
    هک کردن : اطلاعات کالر آیدی بصورت جریان خیلی ساده ای از سیگنالهاست که می تونه خیلی راحت توسط یک نرم افزار ساده یا یک مدار ارزان خوانده و یا تولید بشه. اگرچه اطلاعات کالر آیدی بین زنگ اول و دوم منتقل میشه، اما این امکان وجود داره که قبل از زنگ خوردن تلفن شرکت مخابرات رو نسبت به تماس گیرنده گمراه کنیم. اگرچه فریب دادن مخابرات با تولید کردن کدهای ANI کار ساده ای نیست ولی می تونیم از راههای راحت تری مثل سرویس های Vonage یا Skype یا Payphone برای فریب کالرآیدی استفاده کنیم.

غیرفعال کردن سرویس کالرآیدی

هر کشوری برای غیرفعال کردن سرویس کالر آیدی کد خاص خودش رو داره، مثلا تو آمریکا برای غیرفعال کردن این سرویس از شماره ۶۷* و در انگلیس از ۱۴۱* استفاده میشه. اما تو ایران این کار با یک کد حل نمیشه. بلکه باید شخصا به مخابرات منطقه خودتون مراجعه کنید و یک فرم مخصوص رو پر کنید. (کل سرویس ها به غیر از سرویس کنفرانس در ایران رایگانه)

فعال کردن کالر آیدی برای کامپیوتر

مهمترین کاری که شما برای این کار باید انجام بدید اینه که از مودم هایی استفاده کنید که این توانایی رو برای خطوط ایران داشته باشند. متاسفانه بازار ایران الان در چنگ دلالانی پول پرسته که فقط تو این فکرند که چطور آشغالترین جنس دنیا رو با بیشترین قیمت به مردم ایران قالب کنند. به همین دلیل من هیچ مودم روزی رو ندیدم که بتونه اطلاعات دریافتی کالر آیدی رو دکد کنه. اما شما می تونید یا از مودم های External استفاده کنید و یا از مودم های سری اول V92 استفاده کنید.

کالرآیدی چیست و چگونه در ایران از آن استفاده می‌شود؟

یکی از مسائلی که در یک مکالمه تلفنی یا بهتر بگوئیم قبل از برقراری یک مکالمه تلفنی اهمیت دارد این است که به هویت تماس گیرنده پی ببریم. کارشناسان صنعت مخابرات برای این که نیاز کاربران را پاسخ دهند دو روش مختلف را پیشنهاد نمودند که در ذیل به آنها می‌پردازیم.


ارسال کالر آیدی با استفاده از FSK

روش Frequency Shift Keying یا به طور خلاصه FSK روشی است کلی برای ارسال اطلاعات بر روی خطوط یا بستر (Carrier) آنالوگ. این روش به طور گسترده در مودمها بکار می‌رود و کارکرد آن به اینصورت است که هرگاه فرستنده می‌خواهد بیت ۰ را ارسال کند یک موج با فرکانس ۲۲۰۰Hz و وقتی می‌خواهد بیت ۱ را ارسال کند موجی با فرکانس ۱۲۰۰Hz ایجاد می‌کند به این ترتیب می‌توان با ارسال پیوسته فرکانسهای فوق مجموعه اطلاعاتی را ارسال نمود در سمت دریافت کننده با دریافت این فرکانسها به اطلاعات ارسالی خواهیم رسید.
این روش در ارسال شماره تماس گیرنده یا همان کالر آیدی نیز به کار گرفته شده نه تنها شماره تماس گیرنده بلکه حتی می‌توان نام و اطلاعات دیگر را نیز ارسال نمود.


ارسال کالر آیدی با بهره گیری از DTMF

Dual Tone Multy Frequency همان مکانیزی است که در هنگام شماره گیری از روی شماره گیر تلفن خود از آن استفاده می‌کنید. در این روش شما می‌توانید حروف زیر را ارسال و دریافت نمائید:
O/1/…/۹ – A/../D/*/#
به هر یک از این حروف یک فرکانس بالا و یک فرکانس پائین تخصیص داده شده است بطور مثال هنگامی که فرستنده می‌خواهد عددی را ارسال کند یک موج سینوسی برای هریک از این فرکانسها ارسال می‌کند که در دریافت کننده با استفاده از الگوریتم گویرتزل این فرکانسها استخراج شده و به عدد مورد نظر می‌رسیم.
حال پس از دانستن نحوه ارسال کالر آیدی یک نکته دیگر باقی می‌ماند اینکه این اطلاعات کی توسط مرکز مخابرات فرستاده می‌شوند؟
برای پاسخگوئی به این سوال باید بگوئید شما در کدام کشور قرار دارید و مرکز مخابراتی شما از کدام استاندارد برای ارسال کالر آیدی استفاده می‌کند. بطور کلی ارسال کالر آیدی معمولا بین زنگ اول و دوم صورت می‌گیرد البته در بعضی کشورها قبل از زنگ و با تغییر قطبهای ولتاژ (DC (Polarity، دریافت کننده را از ارسال کالر ُآیدی  مطلع می‌نماید. البته در ایران معمولا ارسال بین زنگ اول و دوم صورت می‌گیرد ولی در بعضی مراکز قبل از زنگ اول نیز ارسال می‌شود.
سورس کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس

سورس برنامه کالر آیدی با سی شارپ برای آژانس

در ایران همانطور که گفته شد cidstart در اغلب موارد ring می‌باشد (بین زنگ اول و دوم) ولی در مواردی نیز قبل از زنگ اول است که این سورس این حالت را پشتیبانی می‌کند.
در مورد cidsignalling هر دو مورد DTMF و (FSK (bell وجود دارد که این گزینه‌ها را باید از مرکز مخابراتی خود جویا شوید اما نگران نباشید که این سورس راحت هر دوی اینها را پشتیبانی میکند و بدون مشکل کار میکند.

البته راهی هم برای تبدیل این دو پروتکل نیز هست دستگاه caller id convertor DTMF to FSK

این را هم ببینید شاید مفید باشه  سورس برنامه مدیریت انبار با زبان سی شارپ

برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد از پرداخت لینک را دریافت کنید.

500,000 ریال – دانلود فایل

تضمین برگشت وجه در صورت عدم رضایت بدون قید و شرط.

تضمین سود دهی سورس. حداقل فروش نرم افزار کامپایل شده بصورت انبوه که الان بعضی سایت ها انجام میده ۱۵۰ هزار تومان هست که اگه اختصاصی برای آژانسی خودتون انجام بدین حداقل ۵۰۰ هزار تومان میگیرید که برابر با ۱۰ برابر هزینه سورس می باشد.

این سورس کامل و بدون مشکل می باشدو حتی بدون دانش برنامه نویسی سی شارپ و فقط آشنایی با ویژوال استودیو میتونید این نرم افزار را کامپایل کنید و بفروشید و کسب درآمد کنید.

برای آژانس مطب ها رستوران ها فروشگاهها میتونید نصب کنید و به درآمد میلیونی و واقعی برسید .

500,000 ریال – دانلود فایل

مطالب مرتبط

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

 • برای دانلود، به روی عبارت "دریافت فایل" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
 • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
 • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
 • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
 • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.prodesnet.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
 • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


مشاهده رتبه سایت پرودیس نت

دریافت و نصب تولبار رتبه سایت در الکسا
نام پلنمکان تبلیغاتسایز پلنقیمت (تومان)
A1بالای سایت۴۶۸×۶۰50000
A2بالای تمام پست ها۴۶۰×۶۰50000
A3بلوک چپ و راست۱۲۰×۲۴۰40000
A4در ادامه مطالب۴۶۰×۶۰40000
ATتبلیغات متنی-20000