پرودنس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


يک کودکانه ايران
 
بازی دامونکی؛ شرحی بر یک ازدواج کودکانه – توقف ازدواج کودکان در ایران
https://stopemiran.com › اخبار
Translate this page
Sep 4, 2017 – سمیره حنایی. رفته ایم عروسی. عجب عروسی ای! شلوغِ شلوغ. به زحمت جایی برای نشستن پیدا میکنیم. استیج بزرگ، مملو از جمعیتی که از خوشحالی سراز پا نمیشناسند. خب معلوم است عروسی باید هم اینجوری باشد. همه جمع هستند تا پیوند مبارکی را جشن بگیرند. در میان سیل عظیم جمعیت بدنبال عروس میگردم.
حقوق کودکان در ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/حقوق_کودکان_در_ایران
Translate this page
حقوق کودکان در ایران با مسائلی درگیر است مانند کار کودکان، مجازات و اعدام کودکان (پایین بودن سن مسئولیت کیفری در قوانین ایران)، ازدواج قانونی کودکان، … داشت و دیگر سن مسئولیت کیفری سن مطلقی (دختران ۹ و پسران ۱۵ سالگی) نخواهد بود و در هر مورد از نظرات یک کارشناس برای تشخیص سن مسئولیت کیفری استفاده خواهد شد.
‎۲ کار کودکان · ‎۳ ازدواج کودکان · ‎۴ مجازات و اعدام کودکان · ‎۵ کودک آزاری و خشونت علیه …
کودکان ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/کودکان_ایران
Translate this page
کودکان و نوجوانان ایران به افراد ایرانی زیر سن ۱۸ سال گفته می‌شود. (بر اساس پیمان‌نامه حقوق کودک، کودک زیر سن ۱۸ سال تعریف می‌شود و ایران از سال ۱۳۷۳ به این پیمان پیوسته است.) بر اساس قانون اساسی ایران، آموزش و پرورش برای همهٔ کودکان و نوجوانان ایرانی تا پایان دورهٔ متوسطه رایگان است. حقوق کودکان در ایران با مسائلی درگیر …
‎۱ آموزش · ‎۲ حقوق کودکان · ‎۳ فرهنگ · ‎۳.۳ پوشاک
قصه کودکانه ملکه گل ها – بیتوته
www.beytoote.com/baby/fiction-baby/fiction-flower.html
Translate this page
کودکان قصه کودکان روزی روزگاری ، دختری مهربان در كنار باغ زیبا و پرگل زندگی می كرد ، كه به ملكه گل ها شهرت یافته بود . … گل ها با شنیدن این پیشنهاد كبوتر خوشحال شدند و از همان روز به بعد ، كبوتر ، هر روز یكی از آن ها را به نوك می گرفت و برای ملكه می برد و او با دیدن و بوییدن گل ها ، حالش … منبع:جامعه مجازی کودکان و نوجوانان ایران.
كتابخانه قصه كودك – koodakan

 NS