پرودنس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


گاهي بايد سفر کرد عشق را پنهان کرد
 
غربت من وتو….غربت تو ومن – گاهی سفر باید کرد
ghorbatema.blogfa.com/post-77.aspx
Translate this page
سفر نیاز انسان است چرا که به او می فهماند که تا کجا اشتباه رفته و کجا را درست انتخاب کرده. سفر باید کرد تا بفهمد آنچه را که با نام عشق می شناسد حقیقت است یا چیزی غیر آن. سفر باید کرد سفر باید کرد تا بتوان فراموش کرد هر آنچه را که گاهی لازم است به فراموش خانه دل نه به فراموش خانه عقل سپرد. سفر باید کرد تا دوری دوستان را …
Missing: پنهان
هشت کتاب/مسافر – ویکی‌نبشته
https://fa.wikisource.org/wiki/هشت_کتاب/مسافر
Translate this page
Jun 14, 2015 – درنگ خواهد کرد. و سطح روح پر از برگ سبز خواهد شد؟ شراب باید خورد. و در جوانی یک سایه راه باید رفت،. همین. کجاست سمت حیات؟ من از کدام طرف می‌رسم به یک هدهد؟ و گوش کن، که همین حرف در تمام سفر. همیشه پنجره خواب را بهم می‌زند. چه چیز در همه راه زیر گوش تو می‌خواند؟ درست فکر کن. کجاست هسته پنهان این ترنم مرموز؟
Missing: گاهي
شعر نو گاهی باید رفت
shereno.com/list/گاهی+باید+رفت.html
Translate this page
گاهی باید رفت بی هیچ اعتراض بی هیچ نگاهی به پشت سر گاهی باید دور شد بغض را قورت داد اشک را در چشم ها حبس کرد نفسی به تنگی روزگار کشید /و/ رفت … باید اشک ریخت و پنهان شد در این سیلاب اشک…. و پنهان تر باید شد در خنده ای نمادین و گم شد در این طوفان سهمناک غم ها میروم تا بدانی عشق احتیاج نیست… عشق….عشق است.
شعر نو : سهراب سپهری – مسافر
shereno.com › … › شاعر سهراب سپهری › دفتر شعر مسافر
Translate this page
و در کدام بهار درنگ خواهی کرد و سطح روح پر از برگ سبز خواهد شد ؟ شراب باید خورد و در جوانی روی یک سایه راه باید رفت همین کجاست سمت حیات ؟ من از کدام طرف میرسم به یک هدهد ؟ و گوش کن که همین حرف در تمام سفر همیشه پنجره خواب را به هم میزد چه چیز در همه ی راه زیر گوش تو می خواند ؟ درست فکر کن کجاست هسته پنهان این ترنم مرموز؟
Vahid Behdani on Instagram: “گاهی باید #سفر کرد، باید دور شد…دور از …

 NS